7008L55J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7008L55J8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7008L55J8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 512K PARALLEL 84PLCC
Ngā Rauemi: 7008L55J8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7008L55J8
Tau Wae 7008L55J8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5616 pcs Pepa Raraunga 7008L55J8.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 84-PLCC (29.21x29.21)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 84-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa IDT7008L55J8
IDT7008L55J8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount