7007L55PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7007L55PFI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 256K PARALLEL 80TQFP
Ngā Rauemi: 7007L55PFI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7007L55PFI
Tau Wae 7007L55PFI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5740 pcs Pepa Raraunga 7007L55PFI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 80-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 80-LQFP Ētahi Ingoa IDT7007L55PFI
IDT7007L55PFI-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount