7006L55PFI
Hua Hua
Tau Wae: 7006L55PFI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 128K PARALLEL 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.7006L55PFI.pdf2.7006L55PFI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7006L55PFI
Tau Wae 7006L55PFI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4078 pcs Pepa Raraunga 1.7006L55PFI.pdf2.7006L55PFI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 64-LQFP Ētahi Ingoa IDT7006L55PFI
IDT7006L55PFI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount