7005L45JI
Hua Hua
Tau Wae: 7005L45JI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC SRAM 64K PARALLEL 68PLCC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7005L45JI
Tau Wae 7005L45JI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5583 pcs Pepa Raraunga
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 45ns Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 68-PLCC (24.21x24.21)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 68-LCC (J-Lead) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)