650GI-44LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 650GI-44LFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK SYNTHESIZER 16-TSSOP
Ngā Rauemi: 650GI-44LFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 650GI-44LFT
Tau Wae 650GI-44LFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 46748 pcs Pepa Raraunga 650GI-44LFT.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Clock/Frequency Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 16-TSSOP Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:3 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Whakaputa CMOS Ētahi Ingoa ICS650GI-44LFT
ICS650GI-44LFT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock, Crystal
Tautanga - Max 50MHz Kawewehe / Whakanao No/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri ICS650-44
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
650R-01ILF
650R-01ILF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLK SYNTHESIZER 20-SSOP
I roto i te taonga: 5648 pcs
Tikiake: 650R-01ILF.pdf
RFQ
650FPR002E
650FPR002E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.002 OHM 5W 1% RADIAL