4MA212500Z3AACTGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4MA212500Z3AACTGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 4MA212500Z3AACTGI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4MA212500Z3AACTGI
Tau Wae 4MA212500Z3AACTGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5452 pcs Pepa Raraunga 4MA212500Z3AACTGI.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 4MA
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa IDT4MA212500Z3AACTGI
IDT4MA212500Z3AACTGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 212.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 212.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4MA200000Z4BACUGI
4MA200000Z4BACUGI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 5449 pcs
Tikiake: 4MA200000Z4BACUGI.pdf
RFQ
4MA200000Z4AACUGI8
4MA200000Z4AACUGI8
I roto i te taonga: 5903 pcs
Tikiake: 4MA200000Z4AACUGI8.pdf
RFQ
4MA212500Z3AACTGI8
4MA212500Z3AACTGI8
Whakaahuatanga: OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD