4MA187500Z4BACTGI8
Hua Hua
Tau Wae: 4MA187500Z4BACTGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 187.50MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 4MA187500Z4BACTGI8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4MA187500Z4BACTGI8
Tau Wae 4MA187500Z4BACTGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 187.50MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4706 pcs Pepa Raraunga 4MA187500Z4BACTGI8.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 4MA
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa IDT4MA187500Z4BACTGI8
IDT4MA187500Z4BACTGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 187.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 187.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 95mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4MA187500Z4BACUGI8
4MA187500Z4BACUGI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: OSC MEMS 187.50MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 4742 pcs
Tikiake: 4MA187500Z4BACUGI8.pdf
RFQ
4MA187500Z4BACTGI
4MA187500Z4BACTGI