4MA160000Z3AACTGI8
Hua Hua
Tau Wae: 4MA160000Z3AACTGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 160.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4MA160000Z3AACTGI8
Tau Wae 4MA160000Z3AACTGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 160.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5201 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 4MA
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa IDT4MA160000Z3AACTGI8
IDT4MA160000Z3AACTGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 160MHz Whakaahuatanga Taipitopito 160MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead