4MA159375Z4AACTGI
Hua Hua
Tau Wae: 4MA159375Z4AACTGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 159.375MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 4MA159375Z4AACTGI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4MA159375Z4AACTGI
Tau Wae 4MA159375Z4AACTGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 159.375MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4959 pcs Pepa Raraunga 4MA159375Z4AACTGI.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 4MA
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa IDT4MA159375Z4AACTGI
IDT4MA159375Z4AACTGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 159.375MHz Whakaahuatanga Taipitopito 159.375MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 95mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -