4MA148500Z3AACTGI8
Hua Hua
Tau Wae: 4MA148500Z3AACTGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 4MA148500Z3AACTGI8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4MA148500Z3AACTGI8
Tau Wae 4MA148500Z3AACTGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4213 pcs Pepa Raraunga 4MA148500Z3AACTGI8.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 4MA
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa IDT4MA148500Z3AACTGI8
IDT4MA148500Z3AACTGI8-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 148.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4MA148500Z3BACTGI
4MA148500Z3BACTGI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 5218 pcs
Tikiake: 4MA148500Z3BACTGI.pdf
RFQ
4MA148500Z3AACTGI
4MA148500Z3AACTGI