4MA085000Z3AACUGI
Hua Hua
Tau Wae: 4MA085000Z3AACUGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 85.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4MA085000Z3AACUGI
Tau Wae 4MA085000Z3AACUGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 85.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5993 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa 4MA
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa IDT4MA085000Z3AACUGI
IDT4MA085000Z3AACUGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 85MHz Whakaahuatanga Taipitopito 85MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4MA100000Y3ABCUG
4MA100000Y3ABCUG
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: OSC MEMS 100.000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 5957 pcs
Tikiake:
RFQ
4MA085000Z3AACUGI8
4MA085000Z3AACUGI8
Whakaahuatanga: OSC MEMS 85.000MHZ LVPECL SMD