4HF125000Z4BACTGI
Hua Hua
Tau Wae: 4HF125000Z4BACTGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 4HF125000Z4BACTGI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4HF125000Z4BACTGI
Tau Wae 4HF125000Z4BACTGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4012 pcs Pepa Raraunga 4HF125000Z4BACTGI.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 4HF
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa IDT4HF125000Z4BACTGI
IDT4HF125000Z4BACTGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) - Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4HF125000Z4BACXGI
4HF125000Z4BACXGI
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 4632 pcs
Tikiake: 4HF125000Z4BACXGI.pdf
RFQ
4HF125000Z4BACUGI8
4HF125000Z4BACUGI8
I roto i te taonga: 4241 pcs
Tikiake: 4HF125000Z4BACUGI8.pdf
RFQ
4HF125000Z4BACTGI8
4HF125000Z4BACTGI8