307M-02LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 307M-02LFT
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLOCK SOURCE PROGR 16-SOIC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 307M-02LFT
Tau Wae 307M-02LFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4128 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Momo Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa LVCMOS Ētahi Ingoa 800-1798-2
ICS307M-02LFT
ICS307M02LFT
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock, Crystal
Tautanga - Max 200MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri ICS307-02
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
307GI-03LF
307GI-03LF
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLK SOURCE SRL PROGR 16-TSSOP
I roto i te taonga: 36262 pcs
Tikiake: 307GI-03LF.pdf
RFQ
3079Z 0105000
3079Z 0105000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 1PR 22AWG SHLD
I roto i te taonga: 6 pcs
Tikiake:
RFQ
307G-03LF
307G-03LF
I roto i te taonga: 36322 pcs
Tikiake: 307G-03LF.pdf
307G-03LFT
307G-03LFT
Whakaahuatanga: IC CLOCK SOURCE PROGR 16-TSSOP
Tikiake: 307G-03LFT.pdf
307C
307C
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: CALIB PKT DGTL THERM W/TIP
Tikiake:
307GI-03LFT
307GI-03LFT
Whakaahuatanga: IC SRL PROGR CLK SOURCE 16-TSSOP
Tikiake: 307GI-03LFT.pdf
307A
307A
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: INSULATION CONTINUITY METER ANLG
I roto i te taonga: 401 pcs
Tikiake: 307A.pdf