23S08T-1DCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23S08T-1DCG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK MULT ZD SPRD SPECT 16SOIC
Ngā Rauemi: 23S08T-1DCG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23S08T-1DCG
Tau Wae 23S08T-1DCG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 3969 pcs Pepa Raraunga 23S08T-1DCG.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 2.7 V Momo Clock Multiplier, Zero Delay Buffer
Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:8 Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa CMOS, LVTTL Ētahi Ingoa 800-1329
800-1329-ND
IDT23S08T-1DCG
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru LVTTL
Tautanga - Max 133.3MHz Kawewehe / Whakanao No/No