23S05T-1DCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23S05T-1DCG
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK BUFF ZD SPREADSPECT 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.23S05T-1DCG.pdf2.23S05T-1DCG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
97 pcs
194 pcs
291 pcs
582 pcs
1067 pcs
2522 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23S05T-1DCG
Tau Wae 23S05T-1DCG Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 81628 pcs Pepa Raraunga 1.23S05T-1DCG.pdf2.23S05T-1DCG.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 2.7 V Momo Zero Delay Buffer
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:5 Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Whakaputa CMOS, LVTTL Ētahi Ingoa 800-1311
800-1311-ND
IDT23S05T-1DCG
IDT23S05T1DCG
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru LVTTL Tautanga - Max 133MHz