1493K-17LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
1493K-17LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1493K-17LF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLOCK SYNTHESIZER 20-VFQFPN
Ngā Rauemi: 1493K-17LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1493K-17LF
Tau Wae 1493K-17LF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5003 pcs Pepa Raraunga 1493K-17LF.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 2 V Momo Clock/Frequency Synthesizer, Fanout Distribution, Spread Spectrum Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 20-VFQFPN (4x4) Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:5 Packaging Tube
Paa / Case 20-VFQFN Exposed Pad PLL Yes with Bypass
Whakaputa Clock Ētahi Ingoa ICS1493K-17LF
ICS1493K-17LF-ND
Tae Mahi -10°C ~ 80°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock, Crystal
Tautanga - Max 48MHz Kawewehe / Whakanao No/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri ICS1493-17
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SIZE(2.8) FASTON TAB
I roto i te taonga: 952290 pcs
Tikiake: 1494210-2.pdf
RFQ
1493
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #8 PHENOLIC 3/4"
I roto i te taonga: 175147 pcs
Tikiake: 1493.pdf
RFQ
1494
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #8 PHENOLIC 1"
1492A 0107500
1492A 0107500
Kaihanga: Belden
I roto i te taonga: 9 pcs
Tikiake:
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LAMP INCAND RS-8 DBL BAYO 6.5V
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: REDUCTION GEAR ASSEMBLY-4TH
I roto i te taonga: 168 pcs
Tikiake:
1493K-17LFT
1493K-17LFT
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC CLOCK SYNTHESIZER 20-VFQFPN
Tikiake: 1493K-17LFT.pdf
1493A 0107500
1493A 0107500
Kaihanga: Belden
I roto i te taonga: 5 pcs
Whakaahuatanga: SIZE(2.8) FASTON RECPT
Whakaahuatanga: REDUCTION GEAR ASSEMBLY-3RD
I roto i te taonga: 302 pcs
Kaihanga: JKL Components Corporation
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel