1339AC-2SRGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1339AC-2SRGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
Ngā Rauemi: 1339AC-2SRGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
184 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1339AC-2SRGI
Tau Wae 1339AC-2SRGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 36754 pcs Pepa Raraunga 1339AC-2SRGI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Battery 1.3 V ~ 3.7 V Tuhinga o mua 1.7 V ~ 5.5 V
Momo Clock/Calendar Hōputu Time HH:MM:SS (12/24 hr)
Pūrere Pūrere Whakarato 16-SOIC Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, 2-Wire Serial Ngā āhuatanga Alarm, Leap Year, Square Wave Output, Trickle-Charger
Whakaahuatanga Taipitopito Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Rā Hōputu YY-MM-DD-dd
Kohikohi - Te Whakamaharatanga (Max) 200µA @ 3.63V ~ 5.5V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1339AC-2SRGI8
1339AC-2SRGI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16-SOIC
I roto i te taonga: 48304 pcs
Tikiake: 1339AC-2SRGI8.pdf
RFQ
1339AC-31SRGI
1339AC-31SRGI
I roto i te taonga: 31173 pcs
Tikiake: 1339AC-31SRGI.pdf
RFQ
13399
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: BG STSHLD MTL-IN 20''X24'' 100EA
Tikiake: 13399.pdf
1339AC-31SRGI8
1339AC-31SRGI8
Tikiake: 1339AC-31SRGI8.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HD INDL NON-AMP APPLI
I roto i te taonga: 33 pcs
Tikiake:
1339C-31SRI8
1339C-31SRI8
Tikiake: 1339C-31SRI8.pdf
I roto i te taonga: 38 pcs
Tikiake: 1339826-1.pdf
133I,AL
133I,AL
Kaihanga: Serpac Electronic Enclosures
Whakaahuatanga: BOX ABS ALMOND 4.38"L X 3.25"W
Tikiake: 133I,AL.pdf
1339C-31SRI
1339C-31SRI
Tikiake: 1339C-31SRI.pdf
Whakaahuatanga: HD-I 5EMPO110F280F BENCH/LDMK.
I roto i te taonga: 22 pcs
1339A 0037500
1339A 0037500
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 11COND 18AWG SHLD
I roto i te taonga: 2 pcs
Tikiake:
I roto i te taonga: 26 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel