1338-18DCGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1338-18DCGI
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Ngā Rauemi: 1.1338-18DCGI.pdf2.1338-18DCGI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
388 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1338-18DCGI
Tau Wae 1338-18DCGI Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 49833 pcs Pepa Raraunga 1.1338-18DCGI.pdf2.1338-18DCGI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Battery 1.3 V ~ 3.7 V Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V
Momo Clock/Calendar Hōputu Time HH:MM:SS (12/24 hr)
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa IDT1338-18DCGI
IDT1338-18DCGI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rahi Mahara 56B Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C, 2-Wire Serial
Ngā āhuatanga Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output Whakaahuatanga Taipitopito Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 56B I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Rā Hōputu YY-MM-DD-dd Kohikohi - Te Whakamaharatanga (Max) 2µA @ 3.3V