1337AGDVGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1337AGDVGI8
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP
Ngā Rauemi: 1337AGDVGI8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1337AGDVGI8
Tau Wae 1337AGDVGI8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 70162 pcs Pepa Raraunga 1337AGDVGI8.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Battery - Tuhinga o mua 1.8 V ~ 5.5 V
Momo Clock/Calendar Hōputu Time HH:MM:SS (12/24 hr)
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, 2-Wire Serial Ngā āhuatanga Alarm, Leap Year, Square Wave Output
Whakaahuatanga Taipitopito Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Rā Hōputu YY-MM-DD-dd
Kohikohi - Te Whakamaharatanga (Max) 0.3µA @ 1.3V ~ 1.8V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1337AGDCGI8
1337AGDCGI8
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
I roto i te taonga: 81260 pcs
Tikiake: 1337AGDCGI8.pdf
RFQ
1337DVGI8
1337DVGI8
Whakaahuatanga: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-MSOP
I roto i te taonga: 64946 pcs
Tikiake: 1337DVGI8.pdf
RFQ
1337A 00310000
1337A 00310000