RV8H-2L-AD12
IDECIDEC
RV8H-2L-AD12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV8H-2L-AD12
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Ngā Rauemi: RV8H-2L-AD12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV8H-2L-AD12
Tau Wae RV8H-2L-AD12 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7582 pcs Pepa Raraunga RV8H-2L-AD12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VAC/DC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.84 VAC/DC
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Nom
Raupapa RV8 Wā Whakaora 15ms
Momo Tae General Purpose with Socket Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1645 Tae Mahi -40°C ~ 55°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VAC/DC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 414 Ohms
Kohikohi Miihini 350 mW Kohikohi Kei te Aukati 29.0mA