RU4S-M-D24
IDECIDEC
RU4S-M-D24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RU4S-M-D24
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V
Ngā Rauemi: RU4S-M-D24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RU4S-M-D24
Tau Wae RU4S-M-D24 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13253 pcs Pepa Raraunga RU4S-M-D24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa RU Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1554 Tae Mahi -55°C ~ 60°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator, Mechanical Indicator, Test Button Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver (Ag), Gold (Au)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 605 Ohms
Kohikohi Miihini - Kohikohi Kei te Aukati 44.7mA