RR3PA-UAC110V
IDECIDEC
RR3PA-UAC110V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RR3PA-UAC110V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Ngā Rauemi: RR3PA-UAC110V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RR3PA-UAC110V
Tau Wae RR3PA-UAC110V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6383 pcs Pepa Raraunga RR3PA-UAC110V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 33 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, 11 Pin (Octal) Whakaoho Whakawhiti 240VAC, 30VDC - Max
Raupapa RR Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1810 Tae Mahi -25°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VAC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.68 kOhms
Kohikohi Miihini - Kohikohi Kei te Aukati 23.0mA