RR3B-ULCDC110V
IDECIDEC
RR3B-ULCDC110V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RR3B-ULCDC110V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Ngā Rauemi: RR3B-ULCDC110V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RR3B-ULCDC110V
Tau Wae RR3B-ULCDC110V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6469 pcs Pepa Raraunga RR3B-ULCDC110V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 11 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 240VAC, 30VDC - Max
Raupapa RR Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1417 Tae Mahi -25°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Neon Indicator, Test Button Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 8.46 kOhms
Kohikohi Miihini - Kohikohi Kei te Aukati 13.0mA