RR3B-UAC120V
IDECIDEC
RR3B-UAC120V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RR3B-UAC120V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Ngā Rauemi: RR3B-UAC120V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RR3B-UAC120V
Tau Wae RR3B-UAC120V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8307 pcs Pepa Raraunga RR3B-UAC120V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 96 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 36 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 240VAC, 30VDC - Max
Raupapa RR Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1150 Tae Mahi -25°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 3PDT (3 Form C) Kohikohi Ngaohiko 120VAC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 2.1 kOhms
Kohikohi Miihini - Kohikohi Kei te Aukati 20.5mA