RR1BA-ULDC12V
IDECIDEC
RR1BA-ULDC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RR1BA-ULDC12V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Ngā Rauemi: RR1BA-ULDC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RR1BA-ULDC12V
Tau Wae RR1BA-ULDC12V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8028 pcs Pepa Raraunga RR1BA-ULDC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 240VAC, 30VDC - Max
Raupapa RR Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1603 Tae Mahi -25°C ~ 40°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 100 Ohms
Kohikohi Miihini - Kohikohi Kei te Aukati 120mA