RH4B-ULD-DC24V
IDECIDEC
RH4B-ULD-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH4B-ULD-DC24V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Ngā Rauemi: RH4B-ULD-DC24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH4B-ULD-DC24V
Tau Wae RH4B-ULD-DC24V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6387 pcs Pepa Raraunga RH4B-ULD-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakaoho Whakawhiti 120VAC, 28VDC - Max
Raupapa RH Wā Whakaora 25ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1097 Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 25ms Momo Tae Socketable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Diode, LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 388 Ohms
Kohikohi Miihini - Kohikohi Kei te Aukati 62.0mA