RF1V-2A2BL-D24
IDECIDEC
RF1V-2A2BL-D24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RF1V-2A2BL-D24
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PST 6A 24V
Ngā Rauemi: RF1V-2A2BL-D24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RF1V-2A2BL-D24
Tau Wae RF1V-2A2BL-D24 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PST 6A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5001 pcs Pepa Raraunga RF1V-2A2BL-D24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa RF1V Wā Whakaora 20ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1782 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 20ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 6A Whakaaetanga Mea Silver Tin Oxide (AgSnO)
Puka Puka Whakapā 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.6 kOhms
Kohikohi Miihini 360 mW Kohikohi Kei te Aukati 15.0mA