GT5Y-2SN1D24
IDECIDEC
GT5Y-2SN1D24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GT5Y-2SN1D24
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua TIMER BLADE PLUG-IN DPDT 5A
Ngā Rauemi: GT5Y-2SN1D24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GT5Y-2SN1D24
Tau Wae GT5Y-2SN1D24 Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga TIMER BLADE PLUG-IN DPDT 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3581 pcs Pepa Raraunga GT5Y-2SN1D24.pdf
Tuhinga o mua 24VDC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri Screwdriver Slot Kāhua Whakamutunga Plug In
Raupapa GT5Y Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa 1885-1033 Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga On-Delay
Whakaahuatanga Taipitopito On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 10 Min Delay 5A @ 220VAC/30VDC Socketable Te wa roa 0.1 Sec ~ 10 Min
Whakapā atu @ Whakaoho 5A @ 220VAC/30VDC Takahanga DPDT (2 Form C)