APD199DN-S-240V
Hua Hua
Tau Wae: APD199DN-S-240V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua PB PILOT LIGHT 30MM
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APD199DN-S-240V
Tau Wae APD199DN-S-240V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga PB PILOT LIGHT 30MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4128 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae - Tuhinga 240V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Raupapa TWTD
Ratonga AC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 1.18" (30.0mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela - Whakaaetanga Maama -
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top Tae Tae Blue
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae -
Tiaki Ingoa IP65, NEMA 4X, 13 Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator 240V Round with Domed Top Screw Terminal I teie nei -