APD199DN-A-12V
IDECIDEC
IDEC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APD199DN-A-12V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua PB PILOT LIGHT 30MM
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APD199DN-A-12V
Tau Wae APD199DN-A-12V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga PB PILOT LIGHT 30MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5329 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae - Tuhinga 12V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga Screw Terminal Raupapa TWTD
Ratonga AC/DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 1.18" (30.0mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela - Whakaaetanga Maama -
Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top Tae Tae Amber
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae -
Tiaki Ingoa IP65, NEMA 4X, 13 Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator 12V Round with Domed Top Screw Terminal I teie nei -