ALFD29920DN-G-24V
IDECIDEC
ALFD29920DN-G-24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALFD29920DN-G-24V
Kaihanga / Waitohu: IDEC
Whakaahuatanga hua 30MM PUSHBUTTON ILLUMINATED
Ngā Rauemi: ALFD29920DN-G-24V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALFD29920DN-G-24V
Tau Wae ALFD29920DN-G-24V Kaihanga IDEC
Whakaahuatanga 30MM PUSHBUTTON ILLUMINATED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1807 pcs Pepa Raraunga ALFD29920DN-G-24V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 110V
Momo Standard, Illuminated Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa TWTD
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 30.50mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1885-1329 Tae Mahi -25°C ~ 50°C
Momo Tae Panel Mount, Front Te Mahi Momo 5,000,000 Cycles
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 24 VAC/DC Momo Whakamarama, Tae LED, Green
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch DPST-NO Standard, Illuminated Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 10A (AC), 8A (DC)