ICTE18HE3/51
Hua Hua
Tau Wae: ICTE18HE3/51
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURPOSE 1.5KE
Ngā Rauemi: ICTE18HE3/51.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ICTE18HE3/51
Tau Wae ICTE18HE3/51 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4978 pcs Pepa Raraunga ICTE18HE3/51.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18V Tuhinga o mua - Breakdown 1.5KE
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 50A
Ko te poari DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa ICTE18HE3/51GI
ICTE18HE3/51GI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga ICTE18HE3/51
Whakaahuatanga DIODE GEN PURPOSE 1.5KE I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.2V
Ngā Hua e hāngai ana
ICTE18CHE3/51
ICTE18CHE3/51
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURPOSE 1.5KE
I roto i te taonga: 4343 pcs
Tikiake: ICTE18CHE3/51.pdf
RFQ
ICTE18CHE3_A/C
ICTE18CHE3_A/C
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 25.5V 1.5KE
I roto i te taonga: 166128 pcs
Tikiake: ICTE18CHE3_A/C.pdf
RFQ
ICTE5-E3/54
ICTE5-E3/54
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5V 7.5V 1.5KE
Tikiake: ICTE5-E3/54.pdf
ICTE5-E3/51
ICTE5-E3/51
Tikiake: ICTE5-E3/51.pdf
ICTE18HE3_A/D
ICTE18HE3_A/D
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 25.2V 1.5KE
Tikiake: ICTE18HE3_A/D.pdf
ICTE18HE3_A/C
ICTE18HE3_A/C