ICTE12HE3/51
Hua Hua
Tau Wae: ICTE12HE3/51
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURPOSE 1.5KE
Ngā Rauemi: ICTE12HE3/51.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ICTE12HE3/51
Tau Wae ICTE12HE3/51 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4090 pcs Pepa Raraunga ICTE12HE3/51.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 12V Tuhinga o mua - Breakdown 1.5KE
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 70A
Ko te poari DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa ICTE12HE3/51GI
ICTE12HE3/51GI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga ICTE12HE3/51
Whakaahuatanga DIODE GEN PURPOSE 1.5KE I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.5V
Ngā Hua e hāngai ana
ICTE12CHE3_A/C
ICTE12CHE3_A/C
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 17.1V 1.5KE
I roto i te taonga: 138006 pcs
Tikiake: ICTE12CHE3_A/C.pdf
RFQ
ICTE12C-E3/51
ICTE12C-E3/51
I roto i te taonga: 98693 pcs
Tikiake: ICTE12C-E3/51.pdf
RFQ
ICTE15-E3/51
ICTE15-E3/51
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15VWM 20.6VC AXIAL
Tikiake: ICTE15-E3/51.pdf
ICTE12HE3_A/C
ICTE12HE3_A/C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 16.5V 1.5KE