ICTE10HE3/51
Vishay Semiconductor Diodes Division
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ICTE10HE3/51
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURPOSE 1.5KE
Ngā Rauemi: ICTE10HE3/51.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ICTE10HE3/51
Tau Wae ICTE10HE3/51 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5456 pcs Pepa Raraunga ICTE10HE3/51.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 10V Tuhinga o mua - Breakdown 1.5KE
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 90A
Ko te poari DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa ICTE10HE3/51GI
ICTE10HE3/51GI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga ICTE10HE3/51
Whakaahuatanga DIODE GEN PURPOSE 1.5KE I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.1V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ICTE10C-E3/73
ICTE10C-E3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 14.5V 1.5KE
I roto i te taonga: 172501 pcs
Tikiake: ICTE10C-E3/73.pdf
RFQ
ICTE10HE3_A/D
ICTE10HE3_A/D
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 14.1V 1.5KE
I roto i te taonga: 182952 pcs
Tikiake: ICTE10HE3_A/D.pdf
RFQ
ICTE10CHE3_A/D
ICTE10CHE3_A/D