SZ1SMC17AT3G
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SZ1SMC17AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SZ1SMC17AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMC
Ngā Rauemi: 1.SZ1SMC17AT3G.pdf2.SZ1SMC17AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SZ1SMC17AT3G
Tau Wae SZ1SMC17AT3G Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 172213 pcs Pepa Raraunga 1.SZ1SMC17AT3G.pdf2.SZ1SMC17AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 18.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 17V Tuhinga o mua - Breakdown SMC
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 53.3A
Ko te poari DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Waehanga Kaihanga SZ1SMC17AT3G
Whakaahuatanga TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMC I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.6V