SZ1SMB75CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB75CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SZ1SMB75CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 75V 121V SMB
Ngā Rauemi: SZ1SMB75CAT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SZ1SMB75CAT3G
Tau Wae SZ1SMB75CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 75V 121V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194513 pcs Pepa Raraunga SZ1SMB75CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 75V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 121V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 83.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa Automotive, AEC-Q101
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa F11580CT Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A Capacitance @ Frequency 125pF @ 1MHz