MBRD10100CT
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRD10100CT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO252
Ngā Rauemi: MBRD10100CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRD10100CT
Tau Wae MBRD10100CT Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105588 pcs Pepa Raraunga MBRD10100CT.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) Schottky Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1 Pair Common Cathode
Tuhinga o mua - Breakdown TO-252, (D-Pak) Tere 5A
Raupapa MBR RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Ko te poari TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa F7358TR Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga MBRD10100CT Whakaahua nui Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Te Whirihoranga Diode 1mA @ 100V Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO252
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 850mV @ 5A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 100V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRD10100CT-13
MBRD10100CT-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO252
I roto i te taonga: 257633 pcs
Tikiake: MBRD10100CT-13.pdf
RFQ
MBRB7H60-E3/81
MBRB7H60-E3/81
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 60V 7.5A TO263AB
I roto i te taonga: 4290 pcs
Tikiake: MBRB7H60-E3/81.pdf
RFQ
MBRD10100CTTR
MBRD10100CTTR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK