5KP54CA-HRA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
5KP54CA-HRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP54CA-HRA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 54VWM 87.1VC AXIAL
Ngā Rauemi: 5KP54CA-HRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP54CA-HRA
Tau Wae 5KP54CA-HRA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 6562 pcs Pepa Raraunga 5KP54CA-HRA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 60V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 54V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa 5KP-HRA
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 5000W (5kW) Power - Peak Pulse 58.6A
Ko te poari P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga 5KP54CA-HRA
Whakaahuatanga TVS DIODE 54VWM 87.1VC AXIAL I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87.1V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP54CE3/TR13
5KP54CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 96.3V P600
I roto i te taonga: 55235 pcs
Tikiake: 5KP54CE3/TR13.pdf
RFQ
5KP54HE3/54
5KP54HE3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
I roto i te taonga: 5475 pcs
Tikiake: 5KP54HE3/54.pdf
RFQ
5KP54C
5KP54C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 91.46V P600
Tikiake: 5KP54C.pdf
5KP54E3/TR13
5KP54E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 5KP54E3/TR13.pdf
5KP54CA
5KP54CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V P600