5KP200CA-HRA
5KP200CA-HRA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200VWM 329.2VC AXIAL
I roto i te taonga: 8012 pcs
Tikiake: 5KP200CA-HRA.pdf
RFQ
5KP200C
5KP200C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 345.66V P600
I roto i te taonga: 39898 pcs
Tikiake: 5KP200C.pdf
RFQ
5KP20A
5KP20A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V P600
Tikiake: 5KP20A.pdf
5KP200CAE3/TR13
5KP200CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 329V P600
Tikiake:
5KP200C-B
5KP200C-B
Tikiake: 5KP200C-B.pdf
5KP200CA
5KP200CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 329.2V P600
Tikiake: 5KP200CA.pdf
5KP200CE3/TR13
5KP200CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 364V P600
Tikiake:
5KP200E3/TR13
5KP200E3/TR13
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel