5KP200CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP200CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP200CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 200V 329.2V P600
Ngā Rauemi: 5KP200CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP200CA
Tau Wae 5KP200CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 200V 329.2V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46388 pcs Pepa Raraunga 5KP200CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 200V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 329.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 222V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 5KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 5KP200CA-ND
5KP200CALFTR
5KP200CATR
5KP200CATR-ND
F3392TR
F3392TR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP200CA-HR
5KP200CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200VWM 329.2VC AXIAL
I roto i te taonga: 7334 pcs
Tikiake: 5KP200CA-HR.pdf
RFQ
5KP200CAE3/TR13
5KP200CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 329V P600
I roto i te taonga: 50301 pcs
Tikiake:
RFQ
5KP200A-TP
5KP200A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 329.2V R-6
Tikiake: 5KP200A-TP.pdf
5KP200A-HRA
5KP200A-HRA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Tikiake: 5KP200A-HRA.pdf
5KP200CA-B
5KP200CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 329.2V P600
Tikiake: 5KP200CA-B.pdf
5KP200CE3/TR13
5KP200CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 364V P600
Tikiake:
5KP200CA-TP
5KP200CA-TP
Tikiake: 5KP200CA-TP.pdf
5KP200C
5KP200C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 345.66V P600