30KPA84CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
30KPA84CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA84CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 84VWM 139.2VC AXIAL
Ngā Rauemi: 30KPA84CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA84CA
Tau Wae 30KPA84CA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 7401 pcs Pepa Raraunga 30KPA84CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 93.8V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 84V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa 30KPA
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 30000W (30kW) Power - Peak Pulse 217.7A
Ko te poari P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga 30KPA84CA
Whakaahuatanga TVS DIODE 84VWM 139.2VC AXIAL I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 139.2V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA84A-HRA
30KPA84A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 84V 139.2V P600
I roto i te taonga: 3470 pcs
Tikiake: 30KPA84A-HRA.pdf
RFQ
30KPA84C
30KPA84C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 84V 146.16V P600
I roto i te taonga: 8317 pcs
Tikiake: 30KPA84C.pdf
RFQ
30KPA84CA-B
30KPA84CA-B
Tikiake: 30KPA84CA-B.pdf
30KPA84CAE3/TR13
30KPA84CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi