30KPA84CA-HRA
30KPA84CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 84V 139.2V P600
I roto i te taonga: 4341 pcs
Tikiake: 30KPA84CA-HRA.pdf
RFQ
30KPA84CA-HR
30KPA84CA-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 3705 pcs
Tikiake: 30KPA84CA-HR.pdf
RFQ
30KPA84C-B
30KPA84C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 84V 146.16V P600
Tikiake: 30KPA84C-B.pdf
30KPA84CA-B
30KPA84CA-B