20KPA240CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
20KPA240CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20KPA240CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 240VWM 387VC AXIAL
Ngā Rauemi: 20KPA240CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20KPA240CA
Tau Wae 20KPA240CA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 7622 pcs Pepa Raraunga 20KPA240CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 268.1V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 240V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa 20KPA
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 20000W (20kW) Power - Peak Pulse 52.2A
Ko te poari P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga 20KPA240CA
Whakaahuatanga TVS DIODE 240VWM 387VC AXIAL I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 387V
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
20KPA240CA-B
20KPA240CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 240V 387V P600