20KPA240A-B
20KPA240A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 240V 387V P600
I roto i te taonga: 8019 pcs
Tikiake: 20KPA240A-B.pdf
RFQ
20KPA232C
20KPA232C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 232V 392.7V P600
I roto i te taonga: 7884 pcs
Tikiake: 20KPA232C.pdf
RFQ
20KPA240A
20KPA240A
Tikiake: 20KPA240A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel