20KPA232CA
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
20KPA232CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20KPA232CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 232VWM 374VC AXIAL
Ngā Rauemi: 20KPA232CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20KPA232CA
Tau Wae 20KPA232CA Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 7490 pcs Pepa Raraunga 20KPA232CA.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 259.1V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 232V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa 20KPA
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 20000W (20kW) Power - Peak Pulse 54A
Ko te poari P600, Axial Ētahi Ingoa 20KPA232CA-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga 20KPA232CA Whakaahuatanga TVS DIODE 232VWM 374VC AXIAL
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 374V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
20KPA232CA-B
20KPA232CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 232V 374V P600