0665.500HXSL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0665.500HXSL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0665.500HXSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0665.500HXSL
Tau Wae 0665.500HXSL Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4164 pcs Pepa Raraunga 0665.500HXSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 665 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari Radial, Can, Vertical
Ētahi Ingoa 0665.500 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 50A Waehanga Kaihanga 0665.500HXSL
Momo Purihi 0.243 Ohm Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC RAD
DC Resistance 0.898 Whakatauranga onamata 500mA