0665.800HXLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0665.800HXLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0665.800HXLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0665.800HXLL
Tau Wae 0665.800HXLL Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4899 pcs Pepa Raraunga 0665.800HXLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 665 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 50A
Waehanga Kaihanga 0665.800HXLL Momo Purihi 0.121 Ohm
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC RAD DC Resistance 4.05
Whakatauranga onamata 800mA I teie nei - Te rerenga -