0324025.MX280P
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0324025.MX280P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 25A 280VAC 125VDC 3AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0324025.MX280P
Tau Wae 0324025.MX280P Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE CERM 25A 280VAC 125VDC 3AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69842 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 280V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 324 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Cartridge, Ceramic Ko te poari 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 0324025MX280P
324025.MX280P
324025MX280P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 50A AC, 400A DC Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga 0324025.MX280P Momo Purihi 0.00235 Ohm
Whakaahuatanga FUSE CERM 25A 280VAC 125VDC 3AB DC Resistance 1450
Whakatauranga onamata 25A I teie nei - Te rerenga 125V