0324025.MXSLP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0324025.MXSLP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0324025.MXSLP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 250V FA SHORT LEAD 3AB 25A
Ngā Rauemi: 0324025.MXSLP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0324025.MXSLP
Tau Wae 0324025.MXSLP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 250V FA SHORT LEAD 3AB 25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85847 pcs Pepa Raraunga 0324025.MXSLP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 324 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 324025.MXSLP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1450 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.00235 Ohms Whakatauranga onamata 25A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A