PPTR3000AP5VN-R120
Hua Hua
Tau Wae: PPTR3000AP5VN-R120
Kaihanga / Waitohu: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga hua PRESSURE TRANSDUCER
Ngā Rauemi: 1.PPTR3000AP5VN-R120.pdf2.PPTR3000AP5VN-R120.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 35 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 35 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPTR3000AP5VN-R120
Tau Wae PPTR3000AP5VN-R120 Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
He Rahinga Kei te wātea 35 pcs Pepa Raraunga 1.PPTR3000AP5VN-R120.pdf2.PPTR3000AP5VN-R120.pdf
Tuhinga o mua 6 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa PPTR
Pato Muri Absolute Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Cylinder
Momo putanga Analog, RS-485 Whakaputa 0 V ~ 5 V
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te Tatari Mahi 3000 PSI (20684.27 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tumau Teitei 6000 PSI (41368.54 kPa)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 3000 PSI (20684.27 kPa) Absolute Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder Te tika ±0.24%